Serwery Minecraft

126
Serwerów
21 177
Graczy online
Pomoc

Kim jesteśmy jako lista Serwery Minecraft?

Lista serwerów gry wieloosobowej dla Minecrafta, która sortuje serwery według głosów oddanych przez graczy.

Jak mogę głosować na serwer?

Kliknij na dany serwer, a następnie znajdź przycisk w którym jest diament i kliknij na niego. Głosować możesz co 24 godziny.

Jak dodać serwer do listy?

Jeżeli chcesz dodać serwer do listy to kliknij tutaj Dodaj serwer i wypełnij wszystkie wymagane pola.

Błąd podczas dodawania serwera?

Jeśli twój serwer jest w trybie offline, nie będziesz mógł dodać go do listy, dopóki nie wróci do trybu online. Jeśli serwer jest w trybie online, upewnij się, że poprawnie wpisałeś nazwę hosta i port. Jeśli nadal masz problem z dodaniem serwera napisz do nas Skontakuj się z nami.

Dlaczego nie wyświetla mi liczby graczy online i trybów lub wersji?

Upewnij się czy masz włączony enable-query na true w pliku server.properties. Aktualizacja graczy jest co 20 minut tak samo jak tryby serwera i wersja.

Dlaczego mój serwer został usunięty?

Serwer może zostać usunięty z wielu powodów, w tym (ale nie tylko) podejrzanej aktywności głosowania, nieodpowiednich danych serwera i niskiego czasu pracy serwera.

Dlaczego głosy oddane na mój serwer zniknęły?

Głosy są usuwane dla wszystkich serwerów pierwszego dnia każdego miesiąca, aby zapewnić uczciwą konkurencję dla nowo dodanych serwerów.

Lista serwerów sponsorowanych?

Serwery sponsorowane to serwery, które wykupiły miejsce premium nad główną listą na stronie głównej. Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się na ten temat, wybierz dany serwer i kliknij "[ Kup promowanie ]", obecnie przyjmujemy tylko płatności PayPal. Jeżeli chcesz zakupić inną metodą napisz do nas Skontakuj się z nami.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Wyślij do nas wiadomość Skontakuj się z nami, odpowiadamy jak najszyciej to możliwe na wszystkie pytania.